Je pozdě, exekutor přišel, polepil, odešel

Předešlé příspěvky jste si přečetli pozdě? Nepřečetli? Nepomohlo? Neveřili jste že by mohli přijít? Nezoufejte!

Pokud si exekutor akci natáčel, vyžádejte si kamerový záznam, zároveň se obraťte na blog Davida Michala, zkuste sehnat papíry na zabavený majetek, podejte vylučovací žalobu. Obraťte se na soud, tak jako vy, tak i exekutor je jen hloupý člověk, který dělá chyby, navíc zákony ČR jsou udělány tak, že se krejí, jeden vylučuje druhý a další je v rozporu s ústavou… tak jako vybruslí každý gauner, který krade ve velkém, vybruslíte i vy, chce to chladnou hlavu, dostatek sil a narovinu i finance.

Nemávněte rukou, ale řešte to, na každou korunu dřete, nenechte to nikomu zadarmo, asociálové dostávají příspěvky a dávky z vašich daní, stát dělá předražené zakázky a vy máte kvůli blbosti přijít na buben? Ano, pokud dlužíte, je správné, že někdo chce peníze vrátit, na druhou stranu exekuce je na úrovni lichvy, kdy se z 5 korun udělá 50 tisíc, tohle nenechte být, ukažte exekutorům, že jste nerezignovali, že máte důstojnost, znáte zákony a svá práva. Jsou případy, kdy lidé vyhráli, je toho málo ale to jen proto, že většina to nedotáhne do konce, kdyby jste se zabejčili a šli hlava nehlava a dělali 100% pro to, aby bylo po vašem, tak uspějete, tomu věřte! Nastudujte si případy, které lidi vyhráli, zajistěte si pápíry na fyzický útok, na psychickou újmu, zajistěte si svědky, bojujte! Minimálně to exekutora bude stát čas a tedy i peníze! Minimálně dáte někomu jinému ve stejné situaci více času. Ale s tím se nesmiřte, bojujte a dotáhněte to. I kdyby jste se měli odvolávat, udělat své hnutí, prostě braňte svůj majetek, práva a důstojnost, jste lidé, né otroci či psi, které musí poslouchat!

Brzo další příspěvky, rady, tipy.

Ptejte se, pište, nebojte se! Jsme lidé, máme svá práva, máme nárok na svobodný a důstojný život! Pokusím se všem odpovídat.

 

1 comment to Je pozdě, exekutor přišel, polepil, odešel

  • Donjon

    Existuje zaručený a ověřený způsob jak naprosto legálně a bez obcházení zákonů uchránit majetek. Stačí zakoupit byt postavený s přispěním státních dotací. Investice do nemovitosti tohoto druhu je bezpečně chráněna před všemi druhy exekucí. Některé byty byly v minulosti postaveny s použitím státních dotací a navíc ještě s finanční spoluúčastí současných nájenmíků. V takovém případě má současný nájemník který spoluinvestoval svoje peníze, obvykle předkupní smlouvu, která jej opravňuje převést svoje předkupní právo na kohokoliv jiného. Musí se to samozřejmě udělat včas. Nemovitostí tohoto druhu je málo a je o ně pochopitelně velký zájem. Ale kdo hledá, najde.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat