Online ICQ aplikace

Na síť ICQ se lze dostat i bez speciálních programů, stačí mít internetový prohlížeč. Co je hlavní výhoda těchto aplikací? Ke svému účtu a svým přátelům se dostanete i z cizího počítače, např. v práci či ve škole.

Meebo

Jedná se o populárního internetového klienta, který kromě ICQ protokolu umí i další protokoly (služby), jako např. Facebook, IAM, MSN a další. Na webové stránce www.meebo.com se stačí přihlásit – zadat login a heslo k ICQ a fungujete. Lze si měnit statusy, tvořit skupiny… Lze si vytvořit i svůj Meebo účet, díky kterému budete automaticky připojení ke všem požadovaným protokolům.

IMO

Jedná se o další službu ala Meebo, pouze graficky víc jednoduchou, můžete využít i českého rozhraní, Imo podporuje ICQ, Facebook, Skype, Yahoo a další! Velmi se mi zde líbí vyhledávání v historii, tohoto klienta doporučuji, hlavně i kvůli Skypu, kde lze využít i hlasové volání! www stránky: www.imo.im

Oficiální online ICQ – ICQ2GO

Oficiální provozovatel ICQ nabízí ICQtoGo, jedná se o online aplikaci, která funguje velmi dobře, designově je celá aplikace velice povedená, doporučuji osobně vyzkoušet – oficiální stránka ICQ2Go.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat